HAKKIMIZDA

İstanbullu balık tutkunlarının, damak tadına hitap edebilecek yepyeni bir mekan.. Seçkin konuklarını keyifli ve renkli bir ortamda ağırlamak isteyen, Balıkçınız Şafak hizmet kalitesi ve sunumuyla her geçen gün İstanbulun en gözde mekanları arasında yerini sağlamlaştırıyor.

Rahat ve konforlu restoranımızda gerek özel yemeklerinizi, gerekse iş yemeklerinizi Balıkçınız Şafak’ın muhteşem lezzetleri ve hizmet anlayışı ile unutulmaz kılabilirsiniz. Zengin menüsü ile Usta şeflerimizin hünerli ellerinde hayat bulan deniz ürünlerimiz ve birbirinden lezzetli tatlarımız günün her saatinde en taze malzemelerle ve en hijyenik koşullarda özenle hazırlanmaktadır. 600 m2 lik alana sahip olan restoranımız, 300 kişilik salonu ile, kendinizi evinizde gibi hissedebileceğiniz konfor ve hizmeti vermektedir.

Balıkçınız Şafak sabah 07:00’den gece 01:00’e kadar siz değerli konukları ağırlamaktadır. “Kimilerine göre balık yemek zevkin ötesinde bir sanattır, Kimilerine göre ise bu sanatın icra edileceği yeri seçmekte ayrıca bir hünerdir.” Yılların verdiği tecrübe ile temiz ve nezih bir ortamda aileniz ile birlikte lezzeti tatmanın ayrıcalığını yaşayacaksınız. ister tavada isterseniz ızgarada..

Sizlere 26 yıldır en güzel lezzetleri, özel hizmet anlayışımız ile sunmaktan büyük gurur duyduk ve her zaman da duyacağız. Bize duyduğunuz güven için sonsuz teşekkürler.

Balıkçınız Şafak’ta kendinizi özel hissedeceksiniz.

Güleryüzlü ve kaliteli hizmet anlayışı ile vazgeçilmeziniz olmak istiyoruz.